PISTOLHOLSTER, læder.

PISTOLHOLSTER, læder.
2922245. PISTOLHOLSTER, læder.

Western bælte med hylster, til venstrehåndede, med plads til patroner, bælte mærket "36, 38 Idaho Leather Co, Boise, Idaho, 18 SP", længde ca 101 cm.
Hylster mærket "77, Idaho Leather Co. Boise, Idaho, R357, 62.", højde ca. 28 cm.

Brugsslitage, ridser, mindre farvetab ved spændet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 595