ERLAND CULLBERG. Landskab, olie på Panel, signeret E Cullberg.

2921213. ERLAND CULLBERG. Landskab, olie på Panel, signeret E Cullberg.

Ca 65x81 cm.

Indrammet.

Kunstner/designer

Erland Cullberg (1931–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 65x81 cm.

Indrammet.

Kunstner/designer

Erland Cullberg (1931–2012)

Antal besøg: 797