SEVERIN NILSSON. Skov, olie på Panel, signeret Severin Nilsson.

2920788. SEVERIN NILSSON. Skov, olie på Panel, signeret Severin Nilsson.

Billedmål ca 61x33 cm.

Mindre pletter, farvetab og Panel med stigninger.

Kunstner/designer

Severin Nilson (1846–1918)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca 61x33 cm.

Kunstner/designer

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besøg: 763