SEKRETÆR, 1940'erne/50'erne.

SEKRETÆR, 1940'erne/50'erne.
2920681. SEKRETÆR, 1940'erne/50'erne.

Fineret med birk. Nedklappelig skriveklap med underliggende skriveinteriør. To kasser. Længde ca 90, bredde 40, højde 100 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Noget hårdere slid. Skiveklappen er gået i stykker, kan ikke lukkes helt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 614