292022. RING i 18K gult guld prydet med tre hvide sten?, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, 1948, Malmø.
Ring i 18K gult guld prydet med tre hvide sten?.
Vægt 1,6 gram.
Størrelse 16,5/52.
Stemplet: GD&CO, 18K, X8, Cat's Foot, M.
Brugsslitage.
Reparation.
Indgraveret.