EN ENKELSTOL I CAROLEAN STIL.

EN ENKELSTOL I CAROLEAN STIL.
2919417. EN ENKELSTOL I CAROLEAN STIL.

den buede ryg med støbt kamskinne over en polstret læderryg malet med en krukke tulipaner, polstret lædersæde på cabrioleben forbundet med bårer, 50 cm x 40 cm x 116 cm høj.

Læder slidt og revnet. Rammen er strukturelt sund, men med nogle tab, skrammer, ridser, mærker og slitage svarende til alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Antal besøg: 209