FRUGTKURV, hobo håndværk, 20. århundrede.

291910. FRUGTKURV, hobo håndværk, 20. århundrede.

Højde 55 cm Diameter på kurvene 26-37 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.232