ROSA AGENJO. En ung kvinde.

ROSA AGENJO. En ung kvinde.
2918948. ROSA AGENJO. En ung kvinde.

Olie på lærred
Signeret
115x88 cm.

I god stand. Træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
115x88 cm.

I god stand. Træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 252