2918385. DOROTHY DENT (B.1952). TILDELING.
Signeret, mixed media om bord 122,5 x 21cm.; med en olie på kort med collage af Hannah Hann, `Tree in Autumn`, signeret, 17 x 11,5 cm (uregelmæssig) (2) Herkomst: (Dent) Stockbridge, The Wykeham Gallery.