HYLDE MED SKRIVEKLAP teaktræ, 1950'erne/1960'erne.

291830. HYLDE MED SKRIVEKLAP teaktræ, 1950'erne/1960'erne.

Hylde med skrivesektion, foldeklap med hylde og skuffeinteriør. 3 kommoder. Sorterede ender, messingbeslag. Højde 170, længde 85, bredde 40 cm.

Slitage, tilstedeværelse af ridser og mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 965