Sæt , ca. 30 stk.

Sæt , ca. 30 stk.
291768. Sæt , ca. 30 stk.

Pande, diameter 50 cm 3 pander, tre jern Vægrelief 2 krukker med hanke 4 mindre pander, 1 flødeske, 6 forme, 3 kopper, 2 små låg 2 kaffekander Si, fad, ske med femring Noget stemplet, nogle med træhale eller messing.

Brugsslitage Vævet, bulet Løse håndtag til små pander Ske med knækket håndtag.

Få foretaget en gratis vurdering!
291768. Sæt , ca. 30 stk.

Antal besøg: 1.154