LYSKELYSE, MESSING OG GLAS med stearinlys.

2916351. LYSKELYSE, MESSING OG GLAS med stearinlys.

1 lyspunkt Seks lysarme med stearinlys og glasmanchetter ca ø 50 cm, 25 cm høj Totalhøjde ca 78 cm.

Brugt Brugsslitage, en ophængskæde mangler.
Ikke funktionstestet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 455