REVERB, Alesis Quadraverb.

REVERB, Alesis Quadraverb.
2915859. REVERB, Alesis Quadraverb.

Inkl. strømadapter.

Brugsslitage, ridser, skrammer, velcro limet på oversiden. Lille skade på strømadapterens ledning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Inkl. strømadapter.

Antal besøg: 607