MALCOLM ASHMAN (B. 1957). PÅFÅVEL PÅ RODE (19)89.

2915754. MALCOLM ASHMAN (B. 1957). PÅFÅVEL PÅ RODE (19)89.

akvarel og gouache på tonet papir, signeret og dateret nederst til højre, indskrevet titel nederst til venstre, 15 cm x 25 cm (32 cm x 43 cm indrammet).

under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme, fremstår i god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Antal besøg: 546