VIOLA ERIKSSON. SE GENNEM VINDUET, VINTERBILLEDE.

2915593. VIOLA ERIKSSON. SE GENNEM VINDUET, VINTERBILLEDE.

Signeret, a verso dateret 1969, olie på lærred 40x46.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 663