UKENDT KUNSTNER, robåd på sø, olie på lærred, usigneret.

291522. UKENDT KUNSTNER, robåd på sø, olie på lærred, usigneret.

Mål: 66x91 cm.

Revner, gulning og trykmærker langs kanten af rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: 66x91 cm.

Antal besøg: 664