Et par HYLDER, mørkbejdset birk, 1920'erne/30'erne.

291494. Et par HYLDER, mørkbejdset birk, 1920'erne/30'erne.

Hylder der stod på skrå, en hjørnefod på den længere hylde er flyttet.
Låger med hyldeinteriør.

Slitage, ridser, mærker, vandskade på skive.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Låger med hyldeinteriør.

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 913