METALOBJEKTER, for det meste tin, messing og nysølv, 20. århundrede.

291491. METALOBJEKTER, for det meste tin, messing og nysølv, 20. århundrede.

Skrivebordssæt, tin, Art Nouveau, formentlig Tyskland.
Lysestager, skulpturer og meget mere.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 952