Kommode, funktionelt, første halvdel af det 20. århundrede.

291481. Kommode, funktionelt, første halvdel af det 20. århundrede.

Med 2 æsker.
Længde 60 cm.
Bredde 30 cm.
Højde 60 cm.

Brugsslitage, god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med 2 æsker.
Længde 60 cm.
Bredde 30 cm.
Højde 60 cm.

Brugsslitage, god stand.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 732