SVEN JONSON. 1902-1981, "Morgen" olie på lærred, sign.

291431. SVEN JONSON. 1902-1981, "Morgen" olie på lærred, sign.

Olie på lærred, signeret 40,5 x 32,5 cm.

Print, farveudgivelse.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

Print, farveudgivelse.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Antal besøg: 2.073