6 monogram signeret TB (korssting) i rødt.
11 monogram signeret TB i rødt.
6 monogram signeret TB i hvid.
6 monogram signeret HC (korssting) i rødt.
3 monogram signeret IC (korssting) i rødt.
Brugsslitage.
Håndklæder i forskellige kvaliteter med forskellige monogrammer.
Brugsslitage.