ARMBANDUR, Sindaco Automatic, stål.

2912222. ARMBANDUR, Sindaco Automatic, stål.

Længde 39 mm.

Brugsslitage med ridser og bearbejdet på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 39 mm.

Antal besøg: 995