2911224. BAS, B2 bas, Hohner, Korea, 1990.
RØD. 705075. Steinberger kopi.
Med taske (gig bag).
Guitarstativ medfølger IKKE.
Brugsslitage. Ridser, mærker. Gravering. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Etui med skader.
Der ydes ingen funktionsgaranti.
Sælges på vegne af boet.
Med taske (gig bag).
Guitarstativ medfølger IKKE.
Sælges på vegne af boet.