RYGEBORD med kobberbakke + LANGE RØR 3 stk.

291040. RYGEBORD med kobberbakke + LANGE RØR 3 stk.

Svungne ben, med krydsbøjler og hylde, rund bakke i kobber.
Bordhøjde 62, diameter 72 cm.
3 lange rør, længde 27-36 cm.

Slitage, beskadigelse af krydsstagsbeslaget, del mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bordhøjde 62, diameter 72 cm.
3 lange rør, længde 27-36 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.850