ANDRÉ PRAH. Farve litografi.

ANDRÉ PRAH. Farve litografi.
2910141. ANDRÉ PRAH. Farve litografi.

Sammensætning med hænder. Signeret og nummereret 60/220 ex. Synlig overflade 75x55 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 364