TEPPO, med sikringslås, Japan.

291003. TEPPO, med sikringslås, Japan.

Ottekantet tønde med sølvdekoration og mandetegn, lager med messingbeslag. Samlet længde ca 137.

Slitage, ridser og stødmærker, skader. Ladestik mangler. Mindre del mangler sandsynligvis på lås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.076