CYKEL, "Trekking", Crescent, herremodel, 1900-tallet.

2909289. CYKEL, "Trekking", Crescent, herremodel, 1900-tallet.

Trekking, STX RC. 7 gear.
Ramme ca 57 cm Hjulstørrelse ca 25 tommer Nøgle til lås medfølger.

Slitage, malingstab, rust, snavs, ridser/mærker, huller i sadlen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Trekking, STX RC. 7 gear.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 570