SEKRETÆR, engelsk stil, 20. århundrede.

290879. SEKRETÆR, engelsk stil, 20. århundrede.

Egetræ.
Ca. længde 76, bredde 44, højde 100 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Egetræ.

Brugsslitage.

Antal besøg: 623