CHIFFONJÉ, eg, anden halvdel af det 20. århundrede.

290824. CHIFFONJÉ, eg, anden halvdel af det 20. århundrede.

Højde 121 cm.
Bredde 94 cm.
Dybde 42 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 121 cm.
Bredde 94 cm.
Dybde 42 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 751