STIG SLAS CLAESSON. "Saltsøen", farvelitografi, signeret og nummereret 99/260.

290789. STIG SLAS CLAESSON. "Saltsøen", farvelitografi, signeret og nummereret 99/260.

Billedareal 36 x 50 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 36 x 50 cm.

Antal besøg: 1.039