TÆPPE, orientalsk, 1900-tallet, 105x182 cm.

290642. TÆPPE, orientalsk, 1900-tallet, 105x182 cm.

Tæppe i uld med geometrisk indretning med indslag af blomster.

Reparationer af frynser i den ene side Frynser mangler Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 639