LOFTSLAMPE/Loft, messing, med lysstofrør, Art Deco.

2906039. LOFTSLAMPE/Loft, messing, med lysstofrør, Art Deco.

Diameter 144 cm. Til 6 lysstofrør.

Brugsslitage. 2 lysstofrør mangler. En let arm let bøjet. Stockholms Auktionsverk garanterer ikke funktionen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 799