EN GRÅ NICHOLS CRICKET FLAGERMUS OG HJELM.

2905969. EN GRÅ NICHOLS CRICKET FLAGERMUS OG HJELM.

cricketbat med gummigreb, 77 cm langt, sammen med en Grey Nichols crickethjelm med polstret hagerem og metal ansigtsskærm, med reguleringsetiketter, størrelse 51-52 cm eller 7-8 år (2).

I god brugt stand med mindre brugsspor, ridser og passende mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Antal besøg: 156