2905969. EN GRÅ NICHOLS CRICKET FLAGERMUS OG HJELM.
cricketbat med gummigreb, 77 cm langt, sammen med en Grey Nichols crickethjelm med polstret hagerem og metal ansigtsskærm, med reguleringsetiketter, størrelse 51-52 cm eller 7-8 år (2).
I god brugt stand med mindre brugsspor, ridser og passende mærker.