FLINT LOCK RIFLE, 17/1800 tallet.

2905712. FLINT LOCK RIFLE, 17/1800 tallet.

Riffel med solid skaft og riflet løb.
Længde 122 cm.

Slitage, lager med revner og stykke mangler foran. Virker i halv og fuld spændvidde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 122 cm.

Antal besøg: 1.431