PEDRO SANTANA. olie på lærred.

2905494. PEDRO SANTANA. olie på lærred.

Betonsammensætning. Underskrevet. 65c50 cm.

Mindre Overfladeslitage. Manglende ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 513