CAFÉBORD, krom med hvid plade, Johansson Design Markaryd.

290463. CAFÉBORD, krom med hvid plade, Johansson Design Markaryd.

Højde 110 cm.

Slitage og overfladeridser på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 110 cm.

Antal besøg: 693