ET VÆREURSTYKKE AF MESSING, FØRSTE HALVTE 20. ÅRHUNDRE.

2904499. ET VÆREURSTYKKE AF MESSING, FØRSTE HALVTE 20. ÅRHUNDRE.

den hvide emaljerede urskive med romertal, 15 cm høj, med en nøgle Ejendommen til et dødsbo, solgt efter ordre fra bobestyrerne.

Funktionel i skrivende stund, men funktionalitet er ikke garanteret, hårgrænser ved urskive, overfladeridser, slitage og pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 297