BÆNK, "Wing Patchwork", Kare Design. 2000'erne.

2904484. BÆNK, "Wing Patchwork", Kare Design. 2000'erne.

Flerfarvet tekstil, drejede og lakerede træben.

Længde 100, bredde 30, sædehøjde ca 40 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Mindre pletter.

Antal besøg: 1.035