KAGEFASE "TRIETT" og BAGEPAD, dåse.

2903989. KAGEFASE "TRIETT" og BAGEPAD, dåse.

Småkagedåse, 3 etager, "Triett", JH Fabriken, Sävsjö, midten af ​​det 20. århundrede. Diameter ca 21cm, højde ca 23cm.
Bagerist, foldbar, højde ca 68 cm, bredde ca 30,5 cm, dybde foldet op ca 33 cm.

Brugsslitage, farvetab, ridser, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 477