SVENSK HÆRHJELM m/21.

SVENSK HÆRHJELM m/21.
2903445. SVENSK HÆRHJELM m/21.

En svensk hærhjelm m/21 med interiør og læder hagerem.
Hjelmen har målene, højde ca 16,5 cm, længde ca 29 cm, bredde ca 24 cm.

Brugt Brugsslitage, ridser, læderet er let tørt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 837