SPISESUMSGRUPPEN i gustaviansk stil, 7 dele, 1900-tallet.

290259. SPISESUMSGRUPPEN i gustaviansk stil, 7 dele, 1900-tallet.

Spisegruppe bestående af bord og 4 stole med fastgjorte ben Lakeret i lysegrå hvid Ben med fleuroner Udskårne dekoration på stolekrone, polstret hæftet sæde Bord, højde 73, længde 140 Stole, ryghøjde 94 cm 2 tillægsplader, bredde 48 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.312