SKAB i barokstil, Tyskland.

SKAB i barokstil, Tyskland.
290257. SKAB i barokstil, Tyskland.

Skab med rigt skåret indretning Mascaroner, havfruer, urner Flytbart hyldeinteriør og skab med nedfældelig prædikestol Indvendigt beklædt med marmor Højde 162 cm Længde 214 cm Dybde 42 cm.

Brugstilstand. Ridser Kæde til ophængning af prædikestolen knækket Nøgle til højre dør mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.711