BARVAGN, Sverige, 1950'erne.

BARVAGN, Sverige, 1950'erne.
2902356. BARVAGN, Sverige, 1950'erne.

Metalramme. Top og bund med teakbakker. Aftagelig. Længde ca 60 cm. Bredde 45 cm. Højde 70 cm.

Aldersrelateret slitage. Mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 301