JOHN LEWIN. "Den grimme flue", olie på lærred, signeret.

290235. JOHN LEWIN. "Den grimme flue", olie på lærred, signeret.

65 x 90 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 90 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.544