SKAB, barokstil, første halvdel af det 20. århundrede.

290178. SKAB, barokstil, første halvdel af det 20. århundrede.

Skab i eg med front med lister og løv i relief.
Låger og interiør med hylde og skuffer og udvendig skuffe Højde 122 cm Længde 110 cm Dybde 45 cm Ekstra hylde medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.006