CHRISTION DIOR FIRE SOLBRILLER.

2901544. CHRISTION DIOR FIRE SOLBRILLER.

Et par Christian Dior brand solbriller med sorte arme og klar rhinsten dekoration.

Nogle rhinsten mangler og nogle ridser på linsen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 323