BLOMSTERBORD, i gult metal med marmorplader, 1900-tallet.

290106. BLOMSTERBORD, i gult metal med marmorplader, 1900-tallet.

Blomsterbord i gult metal med to marmorplader i let gul tone, løst.
Højde 75 cm, diameter 39 cm.

Ridser Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 75 cm, diameter 39 cm.

Ridser Brugsslitage.

Antal besøg: 1.016