CANAPÉ, karl-johan, slutningen af 1800-tallet.

290063. CANAPÉ, karl-johan, slutningen af 1800-tallet.

Sofa med sortmalet stel og betrukket med blomstret jacquardvævet stof.

Højde 102 cm.
Dybde 68 cm.
Længde 202 cm.

Farvetab Afvisning Ridser Groft slid på stof Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 102 cm.
Dybde 68 cm.
Længde 202 cm.

Antal besøg: 1.128