RAGNAR ALMROT. Vægskulptur, udskåret træ, efter John Bauer, usigneret.

290040. RAGNAR ALMROT. Vægskulptur, udskåret træ, efter John Bauer, usigneret.

Højde 94, bredde 47 cm.

Mindre tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 94, bredde 47 cm.

Mindre tørre revner.

Antal besøg: 1.682