LÆNESTOL, "Karlstad", IKEA.

LÆNESTOL, "Karlstad", IKEA.
2900290. LÆNESTOL, "Karlstad", IKEA.

Roterbar aluminiumsfod. Fuldt polstret, betrukket med sort læder. Bredde 82, sædehøjde ca 46 cm.

Brugsslitage, sæde med ridser og mærker, ryg med trykmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.589